به میزبانی دانشگاه پیام نور استان برگزار شد:

آیین اختتامیه هفتمین جشنواره کشوری حرکت

رئیس دانشگاه پیام نور چهارمحال و بختیاری گفت: جشنواره حرکت به منظور رقابت و نمایش دستاوردهای علمی با اهداف مختلف و با تاکید بر هم افزایی، ارائه ایده های خلاق، ایجاد انگیزه و نشاط برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه دکتر علیرضا آبرود رئیس دانشگاه پیام نور چهارمحال و بختیاری در آیین اختتامیه هفتمین جشنواره حرکت ضمن گرامیداشت چهل و دومین فجر انقلاب اسلامی و همچنین 19 بهمن سالروز بيعت تاريخي پرسنل نيروي هوايي با امام خميني (ره)، یاد و خاطره شهدای انقلاب، شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهدای مدافح حرم و شهید گرانقدر شهید سردار سلیمانی را گرامی داشت.
وی افزود: جشنواره حرکت ویژه انجمن های علمی و دانشجویی به منظور رقابت و نمایش دستاوردهای علمی با اهداف مختلف و با تاکید بر هم افزایی، ارائه ایده های خلاق، ایجاد انگیزه و نشاط همه ساله برگزار می شود.
ایشان اضافه کرد: این جشنواره تلاش می کند تا مبنا و مبدا حرکتی نوین برای سازماندهی فعالیت های علمی دانشجویی در کشور باشد وی ادامه داد: از آنجایی که دانشگاه باید برای رفع نیازهای جامعه تلاش کند، در سال گذشته با توجه به شیوع کرونا در سطح ایران و جهان، دانشجویان دانشگاه ها در قالب همین انجمن های علمی و در بخش شرکت های دانش بنیان توانستند اقدامات ارزشمندی از جمله تولیدات محصولات بهداشتی و پژوهش های علمی به جامعه بشری ارائه دهند.
دکتر آبرود در ادامه گفت: هفتمین جشنواره کشوری حرکت به میزبانی استان چهارمحال و بختیاری در 10 بخش اختراع، انجمن برتر، بخش ویژه، خلاقانه، کارآفرینی، محتوای دیجیتال، مسابقه، نشریات و دانشگاه برگزار شد.
وی افزود: 152 اثر از سراسر کشور به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد. رئیس دانشگاه پیام نور استان اضافه کرد: 12 نفر از اساتید برجسته استان چهارمحال و بختیاری آثار ارسالی را در قالب 5 گروه درسی (علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، هنر و کشاورزی و محیط زیست) داوری کردند و در نهایت 43 اثر برتر انتخاب شد.
یشان بیان داشت : بیشترین آثار ارسالی از لحاظ کمی به ترتیب مربوط به استان های چهارمحال و بختیاری با 22 اثر، اصفهان با 20 اثر و مرکزی با 16 اثر و از لحاظ کیفی نیز بیشترین برگزیدگان از استان چهارمحال و بختیاری با 11 عنوان، اصفهان و مرکزی با 5 عنوان و قم با 4 عنوان بود.
دکتر آبرود اظهار کرد : برگزیدگان این جشنواره در قالب اختراع 5 عنوان برگزیده، انجمن برتر 7 عنوان برگزیده، خلاقانه 4عنوان برگزیده، کارآفرینی 6 عنوان برگزیده، کتاب 5 عنوان برگزیده، دیجیتال 5 عنوان برگزیده، مسابقه 3 عنوان برگزیده، بخش ویژه یک عنوان و نشریات 9 عنوان برگزیده بودند. وی در پایان به برگزیدگان این جشنواره تبریک و آرزوی موفقیت برای تمامی دانشجویان را از خداوند متعال خواستار شد.
 
 
 
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *